Moment dumy dla Septodont

Olivier Schiller, (CEO) Dyrektor Generalny Septodont, otrzymał nagrodę Przedsiębiorcy Roku 2022 przyznawaną przez EY Entrepreneur dla Ile-de-France w kategorii Firma rodzinna.

Ta regionalna nagroda jest wyrazem uznania dla osiągnięć Septodont w zakresie przedsiębiorczości pod kierownictwem Oliviera Schillera oraz zdolności grupy do budowania długoterminowej oraz wielopokoleniowej spuścizny.

„To zaszczyt otrzymać tę wyjątkową nagrodę i zostać uznanym przez EY za Przedsiębiorcę Roku, zwłaszcza w tym roku, gdy Septodont obchodzi swoje 90-lecie istnienia” – powiedział Olivier Schiller.

„Nasza podróż rozpoczęła się w 1932 roku od moich dziadków. To właśnie Oni dostrzegli potrzebę, którą żadna istniejąca firma nie zajmowała się w tym czasie oraz określili potrzebne rozwiązania. Ta myśl była kontynuowana przez mojego ojca, który rozwinął Septodont na całym świecie. Od tego czasu firma rozrosła się, ewoluowała i odnotowała znaczny rozwój. Jestem niezmiernie dumny z tego, jak daleko zaszliśmy i jestem wdzięczny innowacyjnym, zaangażowanym i po prostu utalentowanym pracownikom, byłym i obecnym, którzy uczynili z nas globalnego lidera, którym jesteśmy dzisiaj.

„Uznanie EY w kategorii firm rodzinnych jest dla mnie jeszcze większym zaszczytem, ​​ponieważ rzuca światło na wiele mocnych stron firm rodzinnych, takich jak Septodont, którym przyświeca silne poczucie celu, chęć ciągłego odkrywania siebie na nowo, ich determinacja, aby mieć pozytywny wpływ zarówno na ich społeczności, jak i środowisko, a także ich zasadniczy wkład we wzrost gospodarczy i tworzenie miejsc pracy”.

Gratulujemy naszemu CEO z okazji otrzymania tej nagrody. W czerwcu firma została również nagrodzona Złotym Trofeum w kategorii Zdrowie, Farmacja, BioTech i Medtech podczas  Growth Companies Summit we Francji.

Zarejestruj się za darmo
1/4 Wybierz swoje dane logowania

Hasło musi zawierać co najmniej:

8 znaków

Cyfrę i literę

Znak specjalny

2/4 Wprowadź swoje dane osobowe
4/4 Potwierdzać

Zarejestruj się za darmo
Zarejestruj się teraz i uzyskaj ekskluzywny dostęp do:
  • Webinariów emitowanych na żywo i nagrań z nich, aby uczyć się od najlepszych prelegentów w branży stomatologicznej.
  • Treści edukacyjnych w różnych formatach (artykuły, podcasty, przypadki kliniczne, filmy i inne), aby rozwinąć swoje umiejętności i osiągnąć sukces biznesowy.
  • Nasz program Voice of Customer (Głos Klienta) przyczynia się do tworzenia innowacyjnych produktów odpowiadających Twoim potrzebom.
Załóż konto
Zarejestruj się teraz Jesteś już członkiem naszej społeczności? Zaloguj się!
Nie pamiętasz hasła?
Wpisz adres e-mail poniżej.

Wyślemy Ci link resetujący hasło mailem.

Anuluj
Zapisz się na nasz Newsletter

Witamy na stronie

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, oświadczam, że jestem specjalistą z branży stomatologicznej (stomatolog, technik dentystyczny, asystentka, higienistka lub osoba związaną z branżą). Mam świadomość, że treści zamieszczane na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi materiały reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy. W celu przejścia na stronę potwierdź swój status:

https://www.septodontcorp.com/