Biomedical Tissues – Nowa akwizycja Septodont

We are delighted to announce that Septodont has completed the acquisition of Biomedical Tissues (BMT), a French MedTech company at the forefront of tissue engineering. The company designs, produces, and commercializes implantable membranes for tissue regeneration.

Zlokalizowana w Nantes (zachodnia Francja) i założona dziesięć lat temu przez zespół naukowców zajmujących się badaniami i rozwojem, firma wykorzystuje unikalną opatentowaną technologię do produkcji syntetycznych mikrowłókien oraz ułatwia i przyspiesza procedury kliniczne, jednocześnie poprawiając komfort pacjenta i skracając czas powrotu do zdrowia.

Ich unikalnym istniejącym produktem na rynku stomatologicznym jest resorbowalna dwuwarstwowa syntetyczna membrana o nazwie handlowej TISSEOS® – biomimetyczna macierz inżynierii tkankowej – wskazana w Sterowanej Regeneracji Tkanek (GTR) i Sterowanej Regeneracji Kości (GBR) w chirurgii periodontologicznej i stomatologicznej.

Dzięki Biomedical Tissuess Septodont jeszcze bardziej wzmocni swoją obecność w obszarach regeneracji i chirurgii. Spodziewamy się wykorzystać naszą ugruntowaną globalną obecność i siłę handlową, aby przyspieszyć wzrost i dostęp pacjentów do membran.

Opierając się na doświadczeniu Biomedical Tissues mamy doskonałą okazję do stworzenia atrakcyjnej wartości w implantologii stomatologicznej poprzez udostępnienie innowacyjnej technologii dentystom i pacjentom na całym świecie.

Zarejestruj się za darmo
1/4 Wybierz swoje dane logowania

Hasło musi zawierać co najmniej:

8 znaków

Cyfrę i literę

Znak specjalny

2/4 Wprowadź swoje dane osobowe
4/4 Potwierdzać

Zarejestruj się za darmo
Zarejestruj się teraz i uzyskaj ekskluzywny dostęp do:
  • Webinariów emitowanych na żywo i nagrań z nich, aby uczyć się od najlepszych prelegentów w branży stomatologicznej.
  • Treści edukacyjnych w różnych formatach (artykuły, podcasty, przypadki kliniczne, filmy i inne), aby rozwinąć swoje umiejętności i osiągnąć sukces biznesowy.
  • Nasz program Voice of Customer (Głos Klienta) przyczynia się do tworzenia innowacyjnych produktów odpowiadających Twoim potrzebom.
Załóż konto
Zarejestruj się teraz Jesteś już członkiem naszej społeczności? Zaloguj się!
Nie pamiętasz hasła?
Wpisz adres e-mail poniżej.

Wyślemy Ci link resetujący hasło mailem.

Anuluj
Zapisz się na nasz Newsletter

Witamy na stronie Biodentine® XP

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, oświadczam, że jestem specjalistą z branży stomatologicznej (stomatolog, technik dentystyczny, asystentka, higienistka lub osoba związaną z branżą). Mam świadomość, że treści zamieszczane na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi materiały reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy. W celu przejścia na stronę potwierdź swój status:

https://www.septodontcorp.com/