E-reputacja: przewodnik jak promować i chronić swoją praktykę w sieci

Kliknij, aby przeczytać naszą Białą Księgę:

  • Darmowy dostęp
  • 29 grudnia 2022
  • 45 minut czytania

Twoja reputacja online może wpłynąć na sukces Twojej praktyki. Nasza bezpłatna Biała Księga podpowie Ci, jak odnieść sukces.

Zarządzanie e-reputacją nie może być jednak wyłącznie systemem awaryjnym uruchomionym przez negatywne wydarzenie. Powinno być uwzględnione w ogólnej strategii komunikacyjnej gabinetu stomatologicznego oraz naturalnie wymaga częstej uwagi.

Skuteczna strategia e-reputacji to przemyślana, aktywna obecność w Internecie i uwzględnianie uwag pacjentów. Gabinety stomatologiczne, które biorą pod uwagę opinie klientów, zarabiają więcej pieniędzy niż te, które tego nie robią. Firmy wymienione przez Google są ogólnie uważane za bardziej wiarygodne niż te, które nie są tam obecne.

Kliknij poniżej, aby przeczytać naszą białą księgę:

Pobierać
Zarejestruj się za darmo
1/4 Wybierz swoje dane logowania

Hasło musi zawierać co najmniej:

8 znaków

Cyfrę i literę

Znak specjalny

2/4 Wprowadź swoje dane osobowe
4/4 Potwierdzać

Zarejestruj się za darmo
Zarejestruj się teraz i uzyskaj ekskluzywny dostęp do:
  • Webinariów emitowanych na żywo i nagrań z nich, aby uczyć się od najlepszych prelegentów w branży stomatologicznej.
  • Treści edukacyjnych w różnych formatach (artykuły, podcasty, przypadki kliniczne, filmy i inne), aby rozwinąć swoje umiejętności i osiągnąć sukces biznesowy.
  • Nasz program Voice of Customer (Głos Klienta) przyczynia się do tworzenia innowacyjnych produktów odpowiadających Twoim potrzebom.
Załóż konto
Zarejestruj się teraz Jesteś już członkiem naszej społeczności? Zaloguj się!
Nie pamiętasz hasła?
Wpisz adres e-mail poniżej.

Wyślemy Ci link resetujący hasło mailem.

Anuluj
Zapisz się na nasz Newsletter

Witamy na stronie Biodentine® XP

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, oświadczam, że jestem specjalistą z branży stomatologicznej (stomatolog, technik dentystyczny, asystentka, higienistka lub osoba związaną z branżą). Mam świadomość, że treści zamieszczane na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi materiały reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy. W celu przejścia na stronę potwierdź swój status:

https://www.septodontcorp.com/