Poznaj technologię Active BioSilicate

Poznaj technologię Active BioSilicate (ABS) firmy Septodont,  aby dowiedzieć się, jak można zrewolucjonizować codzienne zabiegi stomatologiczne.™

W ciągle zmieniającym się krajobrazie procedur stomatologicznych nacisk przesunął się z prostych zabiegów wypełniania i naprawy na ochronę żywotności zębów i wspieranie procesów regeneracji. Ta zmiana jest zgodna z obecnymi trendami kształtującymi branżę stoamtologiczną, kładąc zdecydowany nacisk na przejście w kierunku bardziej regeneracyjnego podejścia.

Wraz z postępem stomatologii znaczenie rozwiązań regeneracyjnych staje się coraz bardziej oczywiste. W firmie Septodont naszym celem jest oferowanie dentystom najnowocześniejszych produktów i usług stomatologicznych, które są zgodne ze zmieniającą się stomatologią przyszłości .  

Wyjątkowość technologii ABS

Opatentowana przez firmę Septodont  platforma technologiczna™ Active BioSilicate (ABS) jest wynikiem 10+ lat badań, innowacji i współpracy. Założona w oparciu o wizję naprawy i regeneracji kompleksu zębinowo-miazgowego pomogła zapoczątkować odejście od stomatologii typu “drill and fill”. 

Platforma technologiczna™ ABS integruje wiedzę z zakresu produkcji zaawansowanego krzemianu trójwapniowego, znanego ze swoich charakterystycznych właściwości, które są niezbędne we współczesnej stomatologii.

Jako właściciel procesu produkcji farmaceutycznej, począwszy od surowców, Technologia™ ABS gwarantuje wytworzenie produktu końcowego o niezwykle wysokiej jakości.

Technologia™ ABS przybliżyła nas do idealnego materiału, którego potrzebujemy w naszych gabinetach stomatologicznych. Technologia ta wykorzystuje krzemian trójwapniowy o wysokiej czystości, który stanowi główny składnik Biodentine™ i BioRoot™”.

Dr Amre Atmeh

Odkryj nasze rozwiązania oparte na technologii ABS

Dzięki temu wysoce biokompatybilnemu materiałowi opracowaliśmy produkty, które zrewolucjonizowały stomatologię zarówno z perspektywy lekarza, jak i pacjenta.

  1. Biodentine™ XP— zarówno preparat terapeutyczny dla miazgi, jak i materiał odtwórczy, w jednym produkcie. Jest to substytut zębiny przystosowany do odbudowy głębokiego ubytku za pomocą procedury “Bio-Bulk Fill”, od miazgi do powierzchni zęba.  
  2. BioRoot™ RCS – Bioaktywny uszczelniacz kanałów korzeniowych dla długoterminowego sukcesu klinicznego dzięki łatwej i szybkiej technice.

Możesz także cieszyć się

Zarejestruj się za darmo
1/4 Wybierz swoje dane logowania

Hasło musi zawierać co najmniej:

8 znaków

Cyfrę i literę

Znak specjalny

2/4 Wprowadź swoje dane osobowe
4/4 Potwierdzać

Zarejestruj się za darmo
Zarejestruj się teraz i uzyskaj ekskluzywny dostęp do:
  • Webinariów emitowanych na żywo i nagrań z nich, aby uczyć się od najlepszych prelegentów w branży stomatologicznej.
  • Treści edukacyjnych w różnych formatach (artykuły, podcasty, przypadki kliniczne, filmy i inne), aby rozwinąć swoje umiejętności i osiągnąć sukces biznesowy.
  • Nasz program Voice of Customer (Głos Klienta) przyczynia się do tworzenia innowacyjnych produktów odpowiadających Twoim potrzebom.
Załóż konto
Zarejestruj się teraz Jesteś już członkiem naszej społeczności? Zaloguj się!
Nie pamiętasz hasła?
Wpisz adres e-mail poniżej.

Wyślemy Ci link resetujący hasło mailem.

Anuluj
Zapisz się na nasz Newsletter

Witamy na stronie

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, oświadczam, że jestem specjalistą z branży stomatologicznej (stomatolog, technik dentystyczny, asystentka, higienistka lub osoba związaną z branżą). Mam świadomość, że treści zamieszczane na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi materiały reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy. W celu przejścia na stronę potwierdź swój status:

https://www.septodontcorp.com/